Garanti Bankası Rezil Hizmetinin Ses Kayıt’ı

Garanti Bankası Rezil Hizmeti.Resmen Vodafone ve Avea Kullanmayın dedi.

 

 

 

burada müşteri temsilcisinin göz ardı ettiği şey, suçlunun veya sorunun kimden kaynaklı olduğunun araştırılması ve giderilmesi konusunda çözüm üretici merci olarak benim Garanti bankasını müşteri temsilcisinin ise beni görüyor olmasıdır. Sorunun çözülüp hizmete dönüştürülmesi konusunda muhattabım garanti bankasıdır. Fakat ilgili yetkili kendisini haklı olduğuna o kadar inandırmış ki sanarsın mağdur olan garanti ve sebebi benim allah’ta benim belamı versin… Neyse hatalıysam email atın ( :

4 comments

 1. İsmail POLAT says:

  Alt yapı bloklanması değil, kullanıcı tercihine bağlı olarak banka mesajları operatör tarafından engellenebiliyor. Buna Turkcell de dahil.
  Bu mesajları alabilmek için kullanıcı olarak sizin operatöre onay vermeniz gerekli.

 2. Peri says:

  Gerçekten komedi ya türkiyedeki bankacılık sistemi nasıl çalışıyor rezalete bak 🙂

 3. müşteri temsilcisinin bu konuda yapabilecegi hiçbirşey yoktur… bankaların operatörlerle çalışma sistemi biraz farklıdır.. banka online sistemleri çoğu kullandıgınız operatörün sms apisini kullanmaktadir. iş böyle oluncada sms şifre güvenliğinin tamamida operatör üzerine yüklenmektedir. ziraat bankası ve iş bankasında olay biraz daha farklı. örnek vermem gerekirse ziraat bankası kullanıcısıysanız herhangi bir operatör değişiminde. kartsız para çekme. internet bankacılıgı gibi işlemlerinizi yapamıyorsunuz… bunun için müşteri hizmetlerini aradıgınızda sizi en yakın ziraat bankasını şubesine yönlendiriyorlar. şubeden gerekli operatör degisimini sagladiktan sonra sistem aktif olmaya basliyor. rezil bir sistemleri var gercekten..

 4. Aydın says:

  Bu kadar kızacak bir durum yok, muhtemelen farklı bir işletmenin sms’lerini engellediğiniz için numarasız gelen tüm mesajlar engellenmiş oldu. Malesef operatörler bize sadece şu isimde gelen smsleri engelleme şansı vermiyor. Hatta size daha komik olanı söyleyeyim eğer bu engelleme aktif ise size operatör adıyla kendisi de mesaj gönderemiyor..

Leave a Reply

Your email address will not be published.